טלפון: 072-33-80-400
i-Smartphone
כתובתינו: זלמן שזר 55, ת"א
צור קשר
רוצים שנחזור אליכם?
חייגו לטלפון

072-33-80-400
או מלאו פרטיכם:
 
Blackberry  
 
HTC  
 
Huawei  
 
IPhone  
 
Lenovo  
 
LG  
 
Meizu  
 
Microsoft  
 
Motorola  
 
Nokia  
 
OnePlus  
 
Sony  
 
Asus  
 
Samsung  

    Nokia

עד הופעתו של האייפון בחיינו, החברה המובילה בתחום מכשירי הסלולר היתה חברת נוקיה הפינית. החברה סיפקה את מרבית מכשירי הסלולר, הן בשוק הפרטי והן בשוק העסקי. כאשר נכנס האייפון לשוק, עשו מנהלי נוקיה את הטעות העסקית הגדולה ביותר שלהם וסירבו להאמין שהעולם באמת מתכוון ללכת אל כיוון של טלפונים חכמים, טלפון מגע, לכן הם סירבו לייצר מכשירים דומים. תוך זמן קצר המכירות ירדו, עד שבעלי החברה נאלצו למכור אותה לחברת מיקרוסופט ובהמשך להפסיק לייצר טלפונים סלולאריים בעצמה, כתוצאה מחוסר הזמנות. 

עם זאת, מאחר ויש צרכנים שמחזיקים מגוון מכשירי נוקיה עדיין, אנחנו יכולים למצוא מעבדות שמתמחות בתיקוני פלאפונים של החברה, בין היתר, מדובר על מכשירים רגילים, כלומר מכשירי כפתורים כפי שהיה נהוג להשתמש בעבר וכן מכשירים סלולאריים חכמים, שהחברה ניסתה לייצר במהלך השנים, בין היתר מכשירי לומיה שהיא ייצרה בשיתוף פעולה עם חברת מיקרוסופט והיו מבוססים על מערכת הפעלה של חלונות. אומנם המכשירים לא זכו להצלחה גדולה, אך הם בהחלט נמכרו ויש לא מעט צרכנים שמשתמשים בהם. 

תיקונים טלפוניים סלולאריים ישנים הם שונים במהותם מתיקונים טלפונים חדשים, בפרט מכשירים שמבוססים על מערכות הפעלה של אנדרואיד, ולא מהסיבה שכל מכשיר דורש מרכיבים אחרים, אין מכשיר אחד דומה לשני, אין מכשיר מכיל את אותם מרכיבים כמו השני, וכיום הבעיה היא שלא קל למצוא מרכיבים וחלפים למכשירים אלו, הן בגלל שלא נהוג לייצר אותם, בוודאי שלא למכור אותם. זו גם הסיבה שאנחנו לא נמצא הרבה מעבדות שמתמחות בתיקון NOKIA, ובכלל לא נמצא הרבה מעבדות שמתמחות בתיקוני פלאפונים ישנים. מרבית המעבדות מעדיפות להתעסק אך ורק עם טלפונים חכמים ופחות עם תיקוני פלאפונים סלולריים. 

יש לציין, צרכנים רבים מעדיפים את המכשירים הישנים, גם בגלל הנוחות של השימוש בהם וגם בגלל שמדובר במכשירים חסכניים יותר, מכשירים שלא דורשים הרבה זמן, והם די פונקציונאליים, משמשים לשיחות והודעות, לא יותר מכך. בזמנו זה מה שאנשים ציפו שמכשיר הסלולר שלהם יהיה, כיום כידוע זה קצת אחרת. 

לסיום, אם אתם מחפשים מעבדה שמתמחה בתיקון NOKIA, זה הזמן לפנות אלינו אל מעבדת I Smartphone, אנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע שאתם צריכים וכן מרכיבים שונים ובכך נוכל לבצע תיקון במכשירים שלכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו, להגיע אלינו למעבדה או לחילופין, אנחנו נשמח לבוא אליכם הביתה או לעסק ולבצע את התיקון אצלכם. 
 
 
איי סמארטפון | 072-33-80-400 |                                                                       | עקבו אחרינו - 
תיקון Asus    תיקון HTC    תיקון Huawei    תיקון IPhone    תיקון Lenovo    תיקון LG    תיקון Meizu    תיקון Sony    מענה אנושי    שירותי שליחים    חלפים לסמארטפון    אחריות לתיקונים    תיקונים לסמארטפונים   
FacebookGoogle+