טלפון: 072-33-80-400
i-Smartphone
כתובתינו: זלמן שזר 55, ת"א
צור קשר
רוצים שנחזור אליכם?
חייגו לטלפון

072-33-80-400
או מלאו פרטיכם:
 
Blackberry  
 
HTC  
 
Huawei  
 
IPhone  
 
Lenovo  
 
LG  
 
Meizu  
 
Microsoft  
 
Motorola  
 
Nokia  
 
OnePlus  
 
Sony  
 
Asus  
 
Samsung  

    Meizu

כחלק מהכניסה של חברות סלולר שונות מהעולם לשוק הישראלי, ראינו בשנים האחרונות כניסה של חברות סיניות שונות אשר מוכרות מכשירי סלולר שלהן במחירים מוזלים. מדובר במכשירים איכותיים אשר כוללים את מגוון הפונקציות הנדרשות ומצופות ממכשירי סמטארפון אך לא פעם מדובר על מכשירים בסיסיים שמתאימים לקהל צרכנים שאיננו מחפש מכשירים יוקרתיים או פונקציות לא נדרשות. דוגמא טובה למכשיר כזה הוא של חברת Meizu, חברה סינית אשר הצליחה בחודשים האחרונים למכור מיליונים ממכשירים שונה שלה, בין היתר מכשירי סלולר לקהל מבוגר וצעיר. 

הכניסה של מכשירי סלולר סיניים עורר חשש לא קטן בקרב ציבור הצרכנים, ובפרט בקרב חנויות ומעבדות שמוכרות מכשירי סלולר שונים. אלא חששו שמדובר במכשירים לא איכותיים מספיק. עם זאת אנחנו יכולים לראות לא מעט מעבדות שמתמחות בתיקון Meizu, ולמעשה במובן זה אין הבדל בין מכשירים של חברה זו למכשירים של חברות אחרות, הן בסוג התיקונים והן בתדירות שלהן. 

בדרך כלל כשמדובר על תיקונים הכוונה להחלפת מסך ל Meizu, כולל במצב של סדק או שבר, החלפת סוללה ל Meizu, תיקון יציאות, תיקון מצלמה, הגדרות, עדכונים, תיקון חריצים פנימיים, מרכיבים ועוד. כל אחד מהפרטים שהצגנו אמור לאפשר עבודה שוטפת של המכשיר עם מגוון פונקציות שניתן ליהנות מהן. 

חשוב לציין במעבדה של תיקון Meizu, ניתן לרכוש מגוון חלקים למכשירים אלו, בין היתר מדובר על סוללה ל Meizu, אוזניות, כבל הטענה, כרטיסי זיכרון, ועוד. מדובר על חלקים נדרשים לצורך עבודה שוטפת אך גם לצורך שיפור העבודה עם המכשיר. כידוע, מאחר ומדובר במכשיר עם יציאת USB רגילה להטענה, הרי שחלק מהפרטים הנ"ל אינם שונים באופן מהותי, ממכשירים אחרים, עם זאת, תמיד עדיף להשתמש בפרטים מקוריים על מנת לאפשר שימוש מהיר ונוח יותר. 

נקודה נוספת שחשוב לציין, מעבדה לתיקון Meizu, מעסיקה מומחים בתחום, הכוונה טכנאים שיודעים כיצד לעבוד עם מכשירים אלו, להתמודד עם מגוון בעיות, וכמובן לפתור אותם. כמו בכל מכשיר אחר, מומלץ להיעזר בטכנאים שמתמחים בתיקון מכשירי Meizu ולא לפנות לטכנאים שאין מתמחים במכשירים אלו. 

לסיום, אנחנו רוצים להמליץ לכם ליצור איתנו קשר. אנחנו במעבדת I Smartphone, מתמחים בתיקון מכשירי Meizu מדגמים שונים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת. אנחנו מבצעים את התיקונים הן במעבדה והן בבית הלקוח, על פי הצורך והבקשה של הלקוח. 
 
 
איי סמארטפון | 072-33-80-400 |                                                                       | עקבו אחרינו - 
תיקון Asus    תיקון HTC    תיקון Huawei    תיקון IPhone    תיקון Lenovo    תיקון LG    תיקון Meizu    תיקון Sony    מענה אנושי    שירותי שליחים    חלפים לסמארטפון    אחריות לתיקונים    תיקונים לסמארטפונים   
FacebookGoogle+