טלפון: 072-33-80-400
i-Smartphone
כתובתינו: זלמן שזר 55, ת"א
צור קשר
רוצים שנחזור אליכם?
חייגו לטלפון

072-33-80-400
או מלאו פרטיכם:
 
Blackberry  
 
HTC  
 
Huawei  
 
IPhone  
 
Lenovo  
 
LG  
 
Meizu  
 
Microsoft  
 
Motorola  
 
Nokia  
 
OnePlus  
 
Sony  
 
Asus  
 
Samsung  

    Huawei

כל מי שנכנס לאחרונה לחנות מחשבים, חנות מכשירים סלולאריים, אתר אינטרנט שמתעסק בתחום או אפילו ישב עם חברים בארוחת ערב, ראה בוודאי את המגוון הרחב של מכשירי סלולר אשר קיים בישראל. אחרי שנים בהם נאלצנו להסתפק במספר נמוך של מכשירים, בוודאי ביחס לעולם המערבי, הרי שכיום אפשר למצוא מגוון רחב של מכשירי סלולר, ויש מי שבוודאי תוהה, אם קיים מגוון כל כך רחב, ולעיתים ניתן למצוא מכשירים מסוימים במחירים מאוד נמוכים, מדוע יש צורך במעבדות פלאפונים? 

מזה מספר שנים, בפרט מאז החלה הרפורמה בסלולר, אנחנו יכולים לראות גידול במספר של מעבדות פלאפונים. יותר ויותר צעירים הופכים להיות טכנאי סמאטרפונים כתוצאה מהגידול בכמות המכשירים בשוק והדרישה למעבדות וכך, לא מעט ישראלים מעדיפים לתקן מכשירים מקולקלים על פני רכישת מכשירים אלו, יש גם מי שלא ממהר לרכוש מכשיר חדש אלא רוכש מכשיר ישן, בידיעה שהמחיר הוא זול ומשתלם. 

מדוע אנשים מעדיפים להשתמש במעבדות פלאפונים לתיקון מכשיר מקולקל במקום לרכוש מכשיר חדש? יש לכך כמה הסברים. 

ראשית, המחיר הוא הרבה יותר זול. מכשיר חדש, אפילו מכשיר זול, מגיע לסכום שעולה על 1000 שקל, ואם מדובר במכשיר חדש משוכלל, אנחנו יכולים להיות בטוחים שהוא יגיע לסכום שיעלה על 2000 שקל בקו המינימום שלו. לעומת זאת תיקון מכשיר סלולר יגיע לסכום של מאות שקלים ולא יותר מכך. 

שנית, אם על כל בעיה נחליף את המכשיר, הרי שסביר להניח שאת מרבית כספנו וזממנו נשקיע בכך. חייו של מכשיר נעים בין שלוש לארבע, תלוי בסוג ועד כמה אנחנו שומרים עליו. חברות נוהגות להוציא כל שנה דגם חדש בשביל למשוך אנשים להחליף מכשירים ישנים בחדשים, אך האמת היא שברוב המקרים אין הבדל תהומי בין דגם של מכשיר אחד לשני, לכן אנחנו יכולים לחכות שלוש שנים ולרכוש מכשיר חדש. 

שלוש, החלפת חלק במכשיר יכולה לגרום לו לעבוד בצורה חלקה ומהירה כמו חדש, באותו זמן טכנאי סמאטרפונים מקצועי יבדוק את כל המכשיר ויתקן בעיות נוספות אם יש בו, מה שיהפוך אותו לנוח ויעיל יותר. 
 
 
איי סמארטפון | 072-33-80-400 |                                                                       | עקבו אחרינו - 
תיקון Asus    תיקון HTC    תיקון Huawei    תיקון IPhone    תיקון Lenovo    תיקון LG    תיקון Meizu    תיקון Sony    מענה אנושי    שירותי שליחים    חלפים לסמארטפון    אחריות לתיקונים    תיקונים לסמארטפונים   
FacebookGoogle+