טלפון: 072-33-80-400
i-Smartphone
כתובתינו: זלמן שזר 55, ת"א
צור קשר
רוצים שנחזור אליכם?
חייגו לטלפון

072-33-80-400
או מלאו פרטיכם:
 
Blackberry  
 
HTC  
 
Huawei  
 
IPhone  
 
Lenovo  
 
LG  
 
Meizu  
 
Microsoft  
 
Motorola  
 
Nokia  
 
OnePlus  
 
Sony  
 
Asus  
 
Samsung  

    Blackberry

עד לפני עשר שנים בערך, לפני שסטיב ג'ובס חשף את מכשיר האייפון והרבה לפני שסמסונג הוציאה לשוק את סדרות מכשירי גלאקסי, המכשיר הפופולארי ביותר, בוודאי בקרב אנשי עסקים ופוליטיקאים, היה בלקברי. 

הפופולאריות של המכשיר נבעה מכך שהיתה לו מקלדת מלאה, יכולת דחיסה של נתונים שאפשרה לשלוח מיילים ולפתוח קבצים בצורה טובה, וכן בזכות העובדה שהמכשיר כלל מספר אפליקציות עוד לפני שכל אחד מאיתנו ידע מה זה ומה הן עושות. עם הופעת המכשירים החכמים החדשים, הרי שמכשירי הבלקבארי מעט נעלמו מהשוק, עם זאת בשנים האחרונות אנחנו רואים חזרה שלהם בזכות שילוב של תוכנות ישנות עם תוכנות אשר נמצאות במכשירים חכמים, בין היתר מסך מגע. כיום אנחנו יכולים למצוא מכשירים אלו בקרב לא מעט אנשים, כולל כאלה שמחזיקים בנוסף גם מכשירי אייפון או כאלה שבוחרים להשתמש בהם במקום מכשירים אחרים. 

כל מי שמחזיק מכשיר בלקבארי, יודע שכמו כל מכשיר סלולר אחר, בוודאי מכשיר חכם, יש סיכוי לא קטן שבשלב מסוים הוא יצטרך לחפש מעבדת סלולר שתדע לבצע תיקון Blackberry. הרי מכשירי הסלולר כיום, כולל החכמים ביותר שבהם, הם עדיין רגישים מאוד ועלולים להופיע בהם תקלות שונות. זה נכון גם במקרה של מכשירי בלקבארי. 

חשוב לומר תחילה, אם אתם מחפשים מעבדה לתיקון בלקבארי, עליכם לוודא, במידה ואתם מחזיקים מכשירים מהסוג הישן, האם במעבדה יודעים לטפל במכשיר מסוג זה והאם הם מוכנים לעשות זאת. יש מעבדות אשר מוותרות מראש על האפשרות לתקן מכשירים ישנים, כולל תיקון Blackberry, זאת מתוך הבנה שכמות האנשים שמשתמשים במכשירים אלו היא נמוכה ולכן אין טעם לרכוש חלקים להחלפה ולהעמיד צוות שיתמחה בכך.

עם זאת כשמדובר במכשירי בלקבארי שמשלבים בתוכם את התוכנות של המכשירים החכמים, הרי סביר להניח שאכן תוכלו למצוא מעבדת סלולר שתוכל לטפל לכם במגוון תקלות, בוודאי אם מדובר בכאלה שקיימות בכל מכשיר סלולר אחר, החל מנזקי מסך, נזקי כפתורים, שמע, דיבור, קליטה, אינטרנט, ועוד. רצוי שתמצאו מעבדת סלולר אמינה ואיכותית שתוכלו לסמוך עליה בכל מקרה של בעיה ותיקון. 

אם יש לכם מכשיר בלקבארי, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, מעבדת I Smartphone, תשמח לעמוד לרשותכם בכל עת, ובמידת הצורך אף תשלח אליכם טכנאי הביתה לצורך תיקון המכשיר. אנחנו מתמחים בתיקון Blackberry, מסוגים שונים. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר עוד היום ואנחנו נקבע איתכם מועד שנוח לכם. 
 
 
איי סמארטפון | 072-33-80-400 |                                                                       | עקבו אחרינו - 
תיקון Asus    תיקון HTC    תיקון Huawei    תיקון IPhone    תיקון Lenovo    תיקון LG    תיקון Meizu    תיקון Sony    מענה אנושי    שירותי שליחים    חלפים לסמארטפון    אחריות לתיקונים    תיקונים לסמארטפונים   
FacebookGoogle+