טלפון: 072-33-80-400
i-Smartphone
כתובתינו: זלמן שזר 55, ת"א
צור קשר
רוצים שנחזור אליכם?
חייגו לטלפון

072-33-80-400
או מלאו פרטיכם:
 
Blackberry  
 
HTC  
 
Huawei  
 
IPhone  
 
Lenovo  
 
LG  
 
Meizu  
 
Microsoft  
 
Motorola  
 
Nokia  
 
OnePlus  
 
Sony  
 
Asus  
 
Samsung  

    Asus

חברת  ASUS, הינה חברה טיוואנית אשר הוקמה בשנת 1989 ומאז הצליחה להתברג במספר עולמות תוכן, החל ממחשבים ניידים, טאבלטים, מכשירי סלולר ועוד. בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות מגוון רחב של מוצריה גם בשוק הישראלי ולא מעט צרכנים ישראלים בוחרים להשתמש בהם. 

בין היתר אנחנו יכולים לראות מגוון רחב של טלפונים סלולאריים אשר מוצעים למכירה בחנויות וכן במעבדות סלולר בכל רחבי הארץ. טלפונים אלו כוללי מערכת הפעלה של אנדרואיד, עם מעבדים מתקדמים של אינטל וחברות אחרות. הטלפונים הינם מהדור השלישי והרביעי, וכוללים בין היתר מסכים של 4 אינץ' וכן של 5 אינץ' ומעלה. 

מי שמחזיק במכשיר אסוס יכול לפנות אל מעבדות סלולר הפרושות ברחבי הארץ לצורך תיקון שלהם במידה והוא נזקק לכך, וכן הוא יכול להשתמש במעבדות של חברות הסלולר אצלן הוא רכש את המכשיר. היתרון של פנייה אל מעבדות סלולר פרטיות הוא שעלות תיקון ASUS הוא זול יותר, איכות העבודה טובה יותר וכן התיקון מבוצע במהירות רבה יותר. 

בדרך כלל כאשר פונים לצורך תיקון ASUS אל מעבדות סלולר, זה נובע ממספר סיבות:
ראשית, לצורך החלפת סוללה לASUS, זה במקרה והסוללה נהרסה ויש צורך להחליף אותה. כמו כן במקרה בהם בית הסוללה עצמו נהרס. 

שנית, למקרה שהלחצנים במכשיר לא עובד. אומנם במכשיר סמאטרפון יש מעט מאוד לחצנים, אך עדיין הם מהותיים. 

שלוש, במידה ויש צורך להחליף או לתקן את המסך. זאת בהנחה והוא נשבר, נסדק או שמסך המגע לא עובד יותר. 
ארבע, כאשר אחת מהפונקציות במכשיר לא עובד, נניח פונקציה השמע, הדיבור, שליחת הודעות, אינטרנט, בלוטות' ועוד. כל אחת מן האופציות היא חשובה לשימוש יומיומי במכשיר ולכן רצוי מאוד שלא לדחות את הטיפול בבעיה ולטפל בה בהקדם. 

חמש, כאשר המכשיר איטי ומבצע את עבודתו בצורה כבדה. אז סביר להניח שבמעבדה יוכלו לעדכן את המכשיר או להסיר ממנו חומרים שמקשים על העבודה שלו. 

חשוב להבהיר, במעבדת סלולר ידעו לבצע תיקון ASUS, מאחר והטכנאים במקום קיבלו הכשרה מתאימה מטעם החברה עצמה, בנוסף להכשרתם המקצועית. 

לסיום, אם אתם מחפשים מעבדת סלולר באיכות גבוהה, זה הזמן לפנות אל I Smartphone, מעבדת סלולר אשר פעילה באזור גוש דן ואנשיה אף מגיעים אל בית הלקוח במידת הצורך. אתם מוזמנים ליצור קשר עם המקום ולקבל הצעת מחיר לתיקון ASUS על כל בעיה שצצה אצלכם במכשיר, עוד היום. 
 
 
איי סמארטפון | 072-33-80-400 |                                                                       | עקבו אחרינו - 
תיקון Asus    תיקון HTC    תיקון Huawei    תיקון IPhone    תיקון Lenovo    תיקון LG    תיקון Meizu    תיקון Sony    מענה אנושי    שירותי שליחים    חלפים לסמארטפון    אחריות לתיקונים    תיקונים לסמארטפונים   
FacebookGoogle+