טלפון: 072-33-80-400
i-Smartphone
כתובתינו: זלמן שזר 55, ת"א
צור קשר
רוצים שנחזור אליכם?
חייגו לטלפון

072-33-80-400
או מלאו פרטיכם:
 
Blackberry  
 
HTC  
 
Huawei  
 
IPhone  
 
Lenovo  
 
LG  
 
Meizu  
 
Microsoft  
 
Motorola  
 
Nokia  
 
OnePlus  
 
Sony  
 
Asus  
 
Samsung  

    תיקונים לסמארטפונים

אחת הבעיות הגדולות של משתמשי אייפון כידוע היא החלפת בטריה. בזמן שהחלפת בטריה לסמסונג או לכל מכשיר אחר הוא דבר מאוד פשוט, הרי שהחלפת בטריה למכשיר אייפון הוא דבר מסובך, בגלל המבנה של המכשיר. זו הסיבה שכל מי שצריך להחליף בטריה לאייפון עליו לפנות אל מעבדה תיקונים לסמארטפונים בשביל לעשות זאת.

כידוע, מכשירי אייפון פועלים אחרת ממכשירי סמסונג, הם פועלים על מערכת סגורה ולכן הם בנויים אחרת. הרעיון של ממציאי המכשיר היה שהמשתמשים לא יוכלו לפתוח אותו, ללמוד עליו או להכניס לתוכו דברים וכל בעיה צריכה לעבור תחת אנשים מקצועיים שהוכשרו לשם כך. בין היתר החלפת בטריה לאייפון.

מתי אנחנו נצטרך לבצע החלפת בטריה? יש מקרים שונים בהם יש צורך בכך, למשל כשהמכשיר תקול, אז הרבה פעמים הבעיה נובעת מכך שהבטריה איננה עובדת בצורה תקינה, כמו כן יתכן מאוד שהמכשיר נכבה מהר או שהבטריה נגמרת לפני הזמן, ועל כן יש להחליף את הבטריה. כמובן שכל החלפת בטריה לאייפון תתבצע רק לאחר בדיקה מדוקדקת של המכשיר ושל הבטריה עצמה.

מה שחשוב לבדוק כשאנחנו מבקשים לרכוש בטריה לאייפון, זה כמה דברים, ראשית, שמדובר בבטריה חדשה לגמרי, לא ממוחזרת ולא משומשת. שנית, הבטריה צריכה להיות מלאה לגמרי, לכן רצוי שנקבל אותה ישר מהניילונים, שלוש, יש לוודא שאנחנו מקבלים עליה אחריות של שנה לפחות, ארבע, כאמור החלפת בטריה לאייפון צריכה להתבצע על ידי אנשים מקצועיים ואנחנו צריכים לוודא שהם קיבלו את ההכשרה המתאימה לכך וכן שהם ביצעו את ההחלפה בעצמם.

חשוב לציין, כל מכשיר אייפון יש לו סוללה מסוימת, בחלק מהמכשירים מדובר באותה סוללה ולכן קל מאוד למצוא אותם, לעומת זאת יש מכשירים בהם מדובר בסוללות ייחודיות ועל כן הן פחות נפוצות ומחירם גבוה יותר. נקודה נוספת שצריך לומר היא, מכשירי אייפון ישנים נושאים סוללות אחרות וייתכן שיהיה קשה יותר למצוא אותן לעומת מכשירי אייפון מהדור החדש.

כאמור אם אתם מעוניינים וזקוקים להחלפת בטריה לאייפון, זה הזמן למעבדה לתיקונים לסמארטפונים לשם כך.
אתם יכולים לפנות אלינו, אל ismartphone, אצלנו תוכלו ליהנות מצוות מקצועי שישמח לעמוד לרשותכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום והצוות שלנו ישמח לבדוק את המכשיר שלכם ואם יש צורך הוא גם יבצע החלפה של הסוללה. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך האתר. 
 
איי סמארטפון | 072-33-80-400 |                                                                       | עקבו אחרינו - 
תיקון Asus    תיקון HTC    תיקון Huawei    תיקון IPhone    תיקון Lenovo    תיקון LG    תיקון Meizu    תיקון Sony    מענה אנושי    שירותי שליחים    חלפים לסמארטפון    אחריות לתיקונים    תיקונים לסמארטפונים   
FacebookGoogle+