טלפון: 072-33-80-400
i-Smartphone
כתובתינו: זלמן שזר 55, ת"א
צור קשר
רוצים שנחזור אליכם?
חייגו לטלפון

072-33-80-400
או מלאו פרטיכם:
 
Blackberry  
 
HTC  
 
Huawei  
 
IPhone  
 
Lenovo  
 
LG  
 
Meizu  
 
Microsoft  
 
Motorola  
 
Nokia  
 
OnePlus  
 
Sony  
 
Asus  
 
Samsung  

    תיקון Sony

תיקון Sony:

במשך שנים רבות חברת סוני היתה מוכרת בעיקר בזכות מכשירי הבידור שלה, בעבר אלה היו טייפים ניידים ומכשיר וידיאו, לאחר מכן אלה היו וולקמן ודיסקמן, בהמשך השתמשנו במיני דיסק שלהם וכן במערכות DVD,  בין לבין היא פיתחה טלוויזיות גדולות ואיכותיות, לימים היא הצטרפה גם לעולם הקונסלות עם סוני פלייסטיישן, וכן במערכות הבלו ריי וכיום היא מתמחה גם בייצור טלפונים סלולאריים. בעזרת סוני מובייל היא מייצרת שורה של טלפונים סלולאריים חכמים ומצליחים ביניהם, כשהסדרה המובילה היא אקספרייה.

מכשירי החברה עובדים, בדומה למכשירים של חברות רבות אחרות בשוק, על מערכות הפעלה של חברת גוגל, אנדרואיד, יש בהן מצלמות איכותיות, מערכות שמע וקול מהטובות בתחום, מסכים שנעים בגודל של 4 אינץ' ומעלה, מעבדים של ארבע ליבות ועוד. מדובר במכשירים שמצליחים בכל העולם, בזכות העמידות, האיכות ומגוון הפונקציות שייחודיות שקיימות במכשירי החברה.

בדומה למכשירים של חברות אחרות, גם תיקון SONY מתבצע על ידי טכנאי סמאטרפון במסגרת מעבדה שמתמחה בתיקוני מכשירים אלו. מדובר על תיקון הכולל החלפת מסך, תיקון מצלמה, תיקון יציאת USB, בית סים ובית זיכרון, תיקון כפתור הבית, עדכון ותיקון תוכנה, תיקון מסך מגע, תיקון מיקרופון שיחה וכן סאונד מוזיקה, שיםור אנטנת וייפי, וכן שיפור מערכות אחרות פנימיות במכשיר. התיקון אצל טכנאי סמאטרפון לוקח זמן קצר, והוא משתלם יותר מרכישת מכשיר חדש מאחר והתיקון חוסך מאות שקלים אם לא מעבר לכך, כמו כן ניתנת אחריות על התיקון ועל החלק אשר מוחלף במכשיר.

חשוב להבהיר, כל תיקון במכשיר חייב להתבצע על ידי איש מקצוע, קרי טכנאי סמארטפון, מאחר ואחרת לא רק שהמכשיר לא יתוקן כמו שנדרש אלא שאם חס וחלילה הוא יתקלקל שוב, יהיה קשה לתקן אותו. לכן אתם נאלצים להתמודד עם בעיה במכשיר, למשל, אם המסך אינו מגיב, או שיש בעיה בקליטת שיחות או הודעות, אל תנסו לפתור את הבעיה בעצמכם ואל תחכו עם התיקון, תפנו מיידית לטכנאי והוא ידע כיצד לבצע תיקון SONY

לשם כך אנחנו רוצים להמליץ לכם לפנות אלינו, מעבדת I Smartphone. אנחנו מתמחים בתיקון SONY, תיקון לנקסוס, ולמגוון מכשירי סמאטרפון אחרים. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעת מחיר ייחודית למגוון מכשירים מסוגים שונים. אנחנו נשמח לבדוק מה הבעיה, להסביר לכם מה אנחנו הולכים לעשות ולהגיש לכם הצעת מחיר. את התיקון נוכל לבצע במעבדה או אצלכם בבית, במידה וזה אפשרי.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

מענה אנושי
שירות החלפת מסך טאצ' + LCD למכשירי Sony:
 
איי סמארטפון | 072-33-80-400 |                                                                       | עקבו אחרינו - 
תיקון Asus    תיקון HTC    תיקון Huawei    תיקון IPhone    תיקון Lenovo    תיקון LG    תיקון Meizu    תיקון Sony    מענה אנושי    שירותי שליחים    חלפים לסמארטפון    אחריות לתיקונים    תיקונים לסמארטפונים   
FacebookGoogle+