טלפון: 072-33-80-400
i-Smartphone
כתובתינו: זלמן שזר 55, ת"א
צור קשר
רוצים שנחזור אליכם?
חייגו לטלפון

072-33-80-400
או מלאו פרטיכם:
 
Blackberry  
 
HTC  
 
Huawei  
 
IPhone  
 
Lenovo  
 
LG  
 
Meizu  
 
Microsoft  
 
Motorola  
 
Nokia  
 
OnePlus  
 
Sony  
 
Asus  
 
Samsung  

    תיקון Motorola

תיקון Motorola:

בעבר, בשנות השמונים- תשעים, חברת מוטרולה היתה החברה המובילה בתחום הסלולר בישראל ובכלל, במהלך השנים ירדה קרנה בעולם אך עם זאת אנחנו יכולים לראות לא מעט צרכנים שעדיין שומרים לה אמונים , במיוחד בקרב הקהל העסקי. אנחנו יכולים לראות לא מעט מבוגרים שזוכרים את היתרונות הרבים שהיו למכשירי החברה והם ממשיכים להשתמש בהם ולרכוש אותם.

מכשירי מוטרולה מבוססים, בדומה למכשירים אחרים בשוק, על מערכות הפעלה אנדרואיד, ובדומה למכשירי סמארטפון אחרים, הם יוצאים בדגמים שונים המשתפרים מדגם לדגם, עם זה בזמן הטעינה של המכשיר, הפונקציות השונות שהוא כולל, איכות השמע והדיבור, איכות הצילום, ועוד. בעבר היתה החברה שייכת לגוגל, ועל כן היא גם היתה האחראית על ייצור מכשירי נקסוס, בהמשך היא נמכרה לחברת לנובו שהחלה בייצור סדרות מכשירי סמארטפון שונים תחת המותג של מוטרולה.

בדומה למכשירים אחרים, יכול כל צרכן של חברת מוטרולה אשר מחזיק בידיו מכשיר של החברה, ליהנות מאפשרות לפנות אל מעבדת סמארטפונים שם הוא יכול לקבל מענה מלא לצרכיו בכל הקשור לתיקון המכשיר, החלפת חלקים ועוד. תיקון MOTOROLA נעשה על ידי טכנאי סלולר אשר עברו הכשרות מתאימות בתיקון מכשירים של החברה, הן מכשירים מדגמים ישנים עוד מימי גוגל, והן תיקון מכשירים חדשים, כולל אלה מהסדרות האחרונות של החברה.

יש לציין שתיקון MOTOROLA, הוא איננו שונה מהותית מתיקון מכשירים אחרים ולו מהסיבה שמדובר במערכת הפעלה דומה לזו של מכשירים אחרים וכן החלפים אינם שונים באופן מהותי. לכן מי שמחזיק בידיו מכשיר MOTO G המכשיר המוזל של החברה, MOTO X מכשיר הדגל שלה או מכשירים אחרים שהחברה ייצרה במהלך השנים, יכול ליהנות מאפשרות תיקון והחלפת חלקים בזמן מהיר מאוד בזכות טכנאים שמתמחים בכך. מעבדת סמטראפונים מקצועית אמורה להתמחות בכל אחד מסוגי המכשירים של החברה לצד מכשירים של חברות אחרות, כך לקוחות החברה נהנים משירות מהיר וטוב. ברוב המקרים עדיף לבצע תיקון למכשיר ולא להחליפו במכשיר חדש, על מנת לחסוך בעלויות השונות.

אם אתם זקוקים לתיקון MOTOROLA, זה הזמן לפנות אלינו אל מעבדת I Smartphone, אנחנו מעבדה למכשירים שונים כולל מעבדה לNEXUS, וכן למכשירים נוספים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל הצעות מחיר על תיקון מכשיר בודד או שורה של מכשירים של כל חברה ובפרט מוטרולה. אנחנו נשמח לספק לכם עבודה תוך זמן קצר, הן במעבדה שלנו והן בבית הלקוח. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
תיקון Nokia
MOTO G
 
MOTO G
 

MOTO G2
 
MOTO G2
 

MOTO G3
 
MOTO G3
 

שירות החלפת מסך טאצ' + LCD למכשירי Motorola:
 
איי סמארטפון | 072-33-80-400 |                                                                       | עקבו אחרינו - 
תיקון Asus    תיקון HTC    תיקון Huawei    תיקון IPhone    תיקון Lenovo    תיקון LG    תיקון Meizu    תיקון Sony    מענה אנושי    שירותי שליחים    חלפים לסמארטפון    אחריות לתיקונים    תיקונים לסמארטפונים   
FacebookGoogle+