טלפון: 072-33-80-400
i-Smartphone
כתובתינו: זלמן שזר 55, ת"א
צור קשר
רוצים שנחזור אליכם?
חייגו לטלפון

072-33-80-400
או מלאו פרטיכם:
 
Blackberry  
 
HTC  
 
Huawei  
 
IPhone  
 
Lenovo  
 
LG  
 
Meizu  
 
Microsoft  
 
Motorola  
 
Nokia  
 
OnePlus  
 
Sony  
 
Asus  
 
Samsung  

    תיקון Lenovo

תיקון Lenovo:

חברת לנובו ידועה בעיקר בזכות המחשבים שלה. החברה זוכה להצלחה גדולה בייצור ושיווק מחשבים ניידים מסוגים שונים, הן לקהל העסקי והן לקהל הפרטי. אך בשנים האחרונות, בדומה ללא מעט חברות אחרות, גם לנובו החלה לייצר מכשירים נוספים לצד המחשבים, בין היתר היא מייצרת טאבלטים וכן מכשירי סלולר שמבוססים על מערכת ההפעלה של אנדרואיד. ברוב המקרים מי שמשתמש במכשירים אלו, הם אנשים עסקים, טכנאי מחשבים ומביני עניין בתחום.

מאחר והחברה מייצרת ומשווקת מכשירים מסוגים אלו, הרי שאנחנו יכולים למצוא גם מעבדות סלולאריות אשר מתעסקות לא מעט בתיקון LENOVO, כלומר תיקון מכשירי סלולר וטאבלטים של החברה. מעבדה סלולרית שמתמחה בתיקון מכשירי החברה, נהנית מאפשרות להחליף חלקים מקולקלים בחלקים מקוריים של החברה, כשבין היתר מדובר על תיקון מסך לטאבלט כולל החלפת מסך במקרה של שבר או בכל מקרה אחר, החלפת כפתור, החלפה ותיקון של רכיבים פנימיים ועוד. בסופו של דבר תיקון LENOVO, הוא תיקון שלא שונה ממכשירים אחרים, כולל סלולאריים וטאבלטים, זאת בהתאם לצורך ולמהות הבעיה.

בדרך כלל נהוג לתקן מכשירים, לא משנה של איזו חברה, במעבדה סלולרית אשר מתמחה בתחום המכשיר אותו רוצים לתקן, למרות שמדובר במערכות יחסית דומות (הרי מרבית המרכיבים, כולל המעבד או המערכת הפעלה, שייכים לחברות שמשווקות אותן לחברות שונות) הרי עדיף תמיד לתקן את המערכת בו יש מומחים בתיקון מכשירים מאותו סוג, ומאותה חברה.

יש לציין שבלא מעט מקרים, מעבדה סלולרית בה אפשר למצוא טכנאים לתיקון LENOVO, היא גם מעבדה בה ניתן למצוא טכנאי מחשבים שמתמחים בתחום. כלומר מדובר על מעבדה שלא מסתפקת רק בתיקון מכשירים סלולאריים אלא גם בוחרת להעסיק טכנאי מחשבים, בפרט מחשבים ניידים, להם ניתן להחליף חלקים או לתקן אותם במעבדה. כך החברה נהנית מאפשרות למתן שירותים מלא עבור מוצרי החברה, נהנית מקהל לקוחות רחב יותר, והלקוחות עצמם יכולים לבחור במעבדה אחת כמקום בו הם יבצעו את כל התיקונים למוצרים שלהם. מצב זה אידיאלי במיוחד עבור אנשים שמשתמשים במכשירים השונים לצורכי עבודה ואינם מעוניינים לבזבז זמן יקר.

אם אתם מחפשים מעבדה לתיקון LENOVO, אז אתם מוזמנים ליצור קשר איתנו במעבדת I Smartphone, אצלנו תוכלו למצוא טכנאים מהשורה הראשונה הן בעולם הסלולר והן בתחומים אחרים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל הצעת מחיר תיקון מכשירי סלולר, טאבלטים ועוד. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:

תיקון LG
LENOVO K 910
 
LENOVO K 910
 

LENOVO S 860
 
LENOVO S 860
 

LENOVO S 960
 
LENOVO S 960
 

שירות החלפת מסך טאצ' + LCD למכשירי Lenovo:
 
איי סמארטפון | 072-33-80-400 |                                                                       | עקבו אחרינו - 
תיקון Asus    תיקון HTC    תיקון Huawei    תיקון IPhone    תיקון Lenovo    תיקון LG    תיקון Meizu    תיקון Sony    מענה אנושי    שירותי שליחים    חלפים לסמארטפון    אחריות לתיקונים    תיקונים לסמארטפונים   
FacebookGoogle+