טלפון: 072-33-80-400
i-Smartphone
כתובתינו: זלמן שזר 55, ת"א
צור קשר
רוצים שנחזור אליכם?
חייגו לטלפון

072-33-80-400
או מלאו פרטיכם:
 
Blackberry  
 
HTC  
 
Huawei  
 
IPhone  
 
Lenovo  
 
LG  
 
Meizu  
 
Microsoft  
 
Motorola  
 
Nokia  
 
OnePlus  
 
Sony  
 
Asus  
 
Samsung  

    תיקון IPhone

תיקון IPhone:

עם יד על הלב, כמה זמן אתם יכולים בלי האייפון שלכם? כמה זמן אתם יכולים להחזיק בלי שהמכשיר נמצא לידכם? כמה זמן אתם יכולים להתנהל בלי לגלוש במכשיר או לשלוח דרכו הודעות? שלא נדבר על זה שאם הוא משרת אתכם בעבודה, אז כמה זמן אתם מרגישים שאינכם יכולים לעשות דבר אם הוא לא עובד מסיבה כזו או אחרת?

אלו רק חלק מהסיבות מדוע אתם צריכים להכיר מעבדת תיקונים לאייפון שתוכל לשרת אתכם בזמן מהיר ובאופן יעיל ואחראי, כך שהזמן בו תהיו בלי המכשיר שלהם יתקצר באופן ניכר ואתם לא תרגישו שהוא חסר לכם, אתם לא תרגישו לבד.

תיקון IPHONE, כולל הרבה חלקים, התיקון הקלאסי הוא בדרך כלל קשור למסך, החלפה או תיקון בעקבות נזק שנוצר לו. תיקונים אחרים הם קשורים לסוללה לאייפון, תיקון כפתור התחלה, תיקון יציאות, שמע ודיבור, תיקון המכשיר עצמו, זה נכון אם המכשיר איטי, נתקע או לא מסוגל לבצע שום פונקציה מכלל הפונקציות שהוא אמור לבצע.

בגלל המבנה המיוחד של אייפון כפי שחברת אפל ייצרה אותו במהלך השנים, הרי שתיקון IPHONE כולל החלפת חלקים מקוריים, כלומר, מדובר על חלקים של חברת אפל ולא של חברה אחרת. לא מדובר בחלקים גנריים שניתן להשתמש בצורה חופשית בכל אחד ממכשירי החברה. זו הסיבה גם שמעבדת תיקונים לאייפון מעסיקה טכנאי שמתמחים בתיקון IPHONE, ובפרט בתיקון הדגמים החדשים והישנים של המכשיר.

לכל מי שעובד במעבדת תיקונים לאייפון ברור, שבעל המכשיר לא יכול להסתדר בלעדיו, לא באופן אישי ולא באופן מקצועי. לכן התיקון מתבצע בזמן קצר יחסית, בצורה אחראית ונכונה, מתוך כוונה לספק ללקוח את המכשיר מתוקן כמה שיותר מהר. זו גם הסיבה שיש סדר פעולות לבדיקות, מתחילים בסקירה כללית של המכשיר ולאחר מכן בודקים את הבעיה עצמה, מבצעים תיקון, מחליפים את החלק המקולקל, ולכן מכן בודקים אם המכשיר אכן תוקן.  כמובן שאם הבעיה חוזרת, מבצעים שום בדיקה ותיקון בהתאם לצורך. רק לאחר שהמכשיר מתוקן לגמרי, הוא מוחזר ללקוח.

במעבדת I Smartphone אתם יכולים להיות בטוחים שתיהנו מתיקון איכותי של טובי הטכנאים בתחום. אצלנו עובדים טכנאים שמתמחים בתיקון Iphone מדגמים שונים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כמה שיותר מהר ואנחנו נשמח לתקן עבורכם את המכשיר. התיקון מתבצע במעבדה שלנו וכן בבית הלקוח לפי הזמנה וקביעת מועד מראש. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
תיקון Lenovo
IPhone 6
 
IPhone 6
 

IPhone 6+
 
IPhone 6+
 

IPhone 6S
 
IPhone 6S
 

IPhone 6s+
 
IPhone 6s+
 

IPhone SE
 
IPhone SE
 

שירות החלפת מסך טאצ' + LCD למכשירי IPhone:
 
איי סמארטפון | 072-33-80-400 |                                                                       | עקבו אחרינו - 
תיקון Asus    תיקון HTC    תיקון Huawei    תיקון IPhone    תיקון Lenovo    תיקון LG    תיקון Meizu    תיקון Sony    מענה אנושי    שירותי שליחים    חלפים לסמארטפון    אחריות לתיקונים    תיקונים לסמארטפונים   
FacebookGoogle+