טלפון: 072-33-80-400
i-Smartphone
כתובתינו: זלמן שזר 55, ת"א
צור קשר
רוצים שנחזור אליכם?
חייגו לטלפון

072-33-80-400
או מלאו פרטיכם:
 
Blackberry  
 
HTC  
 
Huawei  
 
IPhone  
 
Lenovo  
 
LG  
 
Meizu  
 
Microsoft  
 
Motorola  
 
Nokia  
 
OnePlus  
 
Sony  
 
Asus  
 
Samsung  

    תיקון HTC

תיקון HTC:

חברת HTC נוסדה בשנת 1997 בטאיוון, היא יצרנית מכשירי פלאפון חכמים כשבין היתר היא מייצרת את סדרת המכשירים HTC One, HTC DESIRE וכן את מכשירי נקסוס של חברת גוגל. בשנים האחרונות, כחלק מרפורמת הסלולר בישראל, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מכשירי החברה אשר נמכרים במעבדות סלולר ובחנויות שונות.

מכשירי סלולר של חברת HTC זוכים להצלחה גדולה בזכות העובדה שמדובר במכשירים אשר עובדים על מערכות אנדרואיד מתקדמות וכן מדובר במכשירים עם מסכים גדולים ונקיים, מעבדים חזקים, ומגוון פונקציות ייחודיות. אל מול מכשירי סמסונג, LG וכן מכשירי אייפון הרי שחברת HTC מציעה מכשירים טובים ויחסית זולים.

עקב כניסתה של החברה ארצה עם מכשירי סלולר וטאבלטים, אנחנו יכולים למצוא לא מגוון מעבדות אשר מתמחות בתיקון HTC, בין היתר מדובר על תיקון HTC ONE M9 וכן שאר הפלאפונים בסדרת HTC ONE, וכן מכשירים בסדרות אחרות כגון DESIRE ועוד.

בין היתר המעבדות מתעסקות בתיקון מסך לHTC, תיקון לחצנים, החלפת סוללות, עדכון תוכנה, תיקון יציאות, תיקון שמע ודיבור ועוד מגוון רחב של פונקציות אשר יכולות להתקלקל במכשיר במהלך הזמן, להישבר או להיפגע.

חשוב להבהיר, אומנם מדובר במכשיר סלולר חכם אשר עובד על מערכת אנדרואיד ובכל זאת, לא כל מעבדה מתעסקת בתיקון HTC, מדובר במעבדות ייחודיות שלמדו את הנושא היטב, הן בהדרכות מיוחדות בחברה וכן באופנים אחרים. תיקון HTC דורש ידע מוקדם מן הסתם של הטכנאים ולכן אנחנו לא יכולים להסתפק במסירת המכשיר לתיקון בכל מעבדה ומעבדה.

לבד העובדה שטכנאי המעבדה צריכים להיות מומחים בתיקון מכשירי HTC, הרי שהמעבדה צריכה לכלול חלקים להחלפה, החל מכפתורים, מסך, מרכיבים פנימיים ועוד. יש לוודא שמדובר בחלקים מקוריים שהשימוש בהם עם המכשיר הוא אפשרי ולא גורם נזק למכשיר.

גם היום, כשיש בשוק מגוון רחב של מכשירי סלולר וניתן למצוא מכשירים במחירים זולים יחסית, הרי מוטב להשתמש לתקן מכשירים קיימים ולא למהר ולהחליפם באחרים, לכן אם אתם מחזיקים מכשירי HTC, אל תמהרו להחליף אותם אם הם מתקלקלים אלא עשו בחוכמה ותגשו לתקן אותם במעבדת תיקון HTC.

לשם כך אנחנו רוצים להזמין אתכם אלינו למעבדת I Smartphone, אנחנו מתמחים בתיקון מכשירי סלולר מסוגים מגוונים של חברות שונות,  ועל כן אתם מוזמנים להגיע אלינו עם המכשיר שלכם ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם, לתקן את המכשיר כמה שיותר מהר. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
תיקון Huawei
HTC M7
 
HTC M7
 

HTC M8
 
HTC M8
 

HTC M9
 
HTC M9
 

HTC M10
 
HTC M10
 

שירות החלפת מסך טאצ' + LCD למכשירי HTC:
 
איי סמארטפון | 072-33-80-400 |                                                                       | עקבו אחרינו - 
תיקון Asus    תיקון HTC    תיקון Huawei    תיקון IPhone    תיקון Lenovo    תיקון LG    תיקון Meizu    תיקון Sony    מענה אנושי    שירותי שליחים    חלפים לסמארטפון    אחריות לתיקונים    תיקונים לסמארטפונים   
FacebookGoogle+