טלפון: 072-33-80-400
i-Smartphone
כתובתינו: זלמן שזר 55, ת"א
צור קשר
רוצים שנחזור אליכם?
חייגו לטלפון

072-33-80-400
או מלאו פרטיכם:
 
Blackberry  
 
HTC  
 
Huawei  
 
IPhone  
 
Lenovo  
 
LG  
 
Meizu  
 
Microsoft  
 
Motorola  
 
Nokia  
 
OnePlus  
 
Sony  
 
Asus  
 
Samsung  

    תיקון מסכים לסמארטפונים

אחת הבעיות הקשות ביותר במכשירי סמטארפון היא, המסך עליו מתבצעת כל העבודה. במכשירי הסלולר הישנים, כמעט ולא היינו נוגעים במסך, מה עוד שברוב המקרים היה מדובר במכשיר צדפה, כלומר מכשיר שנסגר ולכן המסך היה נשמר. לעומת זאת מכשיר הסמאטרפון הם מכשירים פתוחים, שכל העבודה עליהם נעשית על גבי המסך, אם המסך לא עובד הרי שלא ניתן להשתמש במכשיר.

תיקון מסכים לסמארטפונים (ולא רק להם אלא גם לטאבלטים), נחשב לתיקון הנפוץ ביותר אצל טכנאי טלפון סלולרי ומעבדות לתיקון מכשירי סמארטפון. זה נובע מכמה סיבות. ראשית, באופן מפתיע או לא מפתיע, אנשים רבים נוטים לשבור או לסדוק את המסך. זה קורה בעת פעילות ספורטיבית, תאונות, חוסר תשומת לב או אפילו מסיבות מכוונות. שנית, לא פעם המסך עצמו מפסיק לעבוד, כשכאן אנחנו מדברים בעיקר על מסך המגע, כלומר היכולת להעביר את האצבע על גבי המסך והוא יפעל נפגמת, ואז לא ניתן לעשות שימוש אמיתי וטוב במכשיר. שלוש, הרבה פעמים המרכיבים הפנימיים של המסך נפגמים, כלומר התאורה או דברים אחרים, זה קורה בעיקר במכשירים שאינם עמידים בפני מים ואבק, אז נוצרת קורוזיה שפוגמת במכשיר.

כעת עולה השאלה כמה עולה תיקון מסכים לסמארטפונים וכמה עולה להחליף מסך לאייפד, והאם זה משתלם? התשובה תלויה במכשיר. יש מכשירים ששווים אלפי שקלים, למשל מכשירים מהדגמים החדשים ביותר, ומאחר והתיקון מגיע לכמה מאות, אז משתלם לתקן, בהנחה והמכשיר יחזיק מעמד זמן רב. לעומת זאת, אם מדובר במכשיר ישן שעלותו בשוק מאוד נמוכה, אז עולה שאלה האם נכון להשקיע מאות שקלים בתיקון, בידיעה שלא ניתן להרוויח עליו בטרייד אין או בכל צורה אחרת את כל סכום התיקון. במקרה כזה, אנחנו נשקיע סכום כסף גבוה מבלי לקבל אותו בחזרה.

חשוב להבהיר, תיקון מסכים לסמארטפונים חייב להתבצע אצל טכנאי טלפון סלולר מקצועי, טכנאי שיודע לאבחן את הבעיה בצורה אופטימאלית ויודע לתקן את המכשיר כנדרש. הוא צריך להבין עם איזה מסכים הוא יכול להתעסק וכיצד להחליף את המסך הישן במסך חדש מתאים.

לשם כך, אתם מוזמנים לפנות אלינו אל מעבדת ismartphone, אצלנו תיהנו מצוות מקצועי שישמח לעמוד לרשותכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום, והצוות שלנו יבחן את המכשיר שלכם ויחליט כיצד ניתן להחליף את המסך שלו ולהחזיר אותו לתפקוד מלא.
 
איי סמארטפון | 072-33-80-400 |                                                                       | עקבו אחרינו - 
תיקון Asus    תיקון HTC    תיקון Huawei    תיקון IPhone    תיקון Lenovo    תיקון LG    תיקון Meizu    תיקון Sony    מענה אנושי    שירותי שליחים    חלפים לסמארטפון    אחריות לתיקונים    תיקונים לסמארטפונים   
FacebookGoogle+