טלפון: 072-33-80-400
i-Smartphone
כתובתינו: זלמן שזר 55, ת"א
צור קשר
רוצים שנחזור אליכם?
חייגו לטלפון

072-33-80-400
או מלאו פרטיכם:
 
Blackberry  
 
HTC  
 
Huawei  
 
IPhone  
 
Lenovo  
 
LG  
 
Meizu  
 
Microsoft  
 
Motorola  
 
Nokia  
 
OnePlus  
 
Sony  
 
Asus  
 
Samsung  

    תיקון מסך לטלפון

אחד ממכשירי הסלולר האהובים ביותר על ישראלים הוא מכשיר גלאקסי של חברת סמסונג. המכשיר כבש את ישראל בתחילת העשור אחרי שמכשיר האייפון נכנס לשוק ונחשב בעיניי רבים להמצאה הגדולה ביותר בתחום הסלולר. ישראלים רבים עם הזמן העדיפו להשתמש במכשירי סמסונג שכן מדובר במכשירים עם מערכות פתוחות, נוחות יותר וכן החברה במהלך השנים הוציאה מגוון רחב יותר של דגמים, אשר היו מותאמים לכל אחד.

הבעיה הגדולה של מכשירי סמסונג, כמו של כל מכשיר סמארטפון היא העובדה שמדובר במכשיר שמהות השימוש בו הוא במסך שלו. כידוע מכשירי סמארטפון לא יכולים לתפקד ללא המסך אפילו אם יש שבר קל בו, הרי שצריך להחליף את כולו. החלפת מסך לסמסונג הוא לא דבר מורכב אך הוא כן דבר שדורש להשאיר אותו במעבדה שמתמחה בתיקון מסך לטלפון ובפרט בתיקון מסך גלקסי, מה שאומר שבמשך מספר שעות לפחות, המכשיר לא נמצא בידנו.

תיקון מסך גלקסי נדרש כאמור, כאשר יש שבר קל במסך, שכן אז המכשיר לא יכול לתפקד, בוודאי אם יש שבר עמוק יותר, וכן במקרים בהם מערכת המגע איננה עובדת. במקרה כזה המסך דלוק, אך כל ניסיון לשנות את התצוגה שלו נבלם, שכן המסך לא קולט את תנועות האצבע. זה קורה במקרה ומדובר במסך שחוק, שרוט או במקרים בהם יש רכיבים פנימיים שאינם עובדים. כאמור, בכל אחד מהמקרים הנ:"ל יש לקחת את המכשיר אל מעבדה שמתמחה בתיקון מסך גלקסי.

תיקון מסך לטלפון ובפרט החלפת מסך לסמסונג יכול להגיע לעלות של מאות שקלים, חשוב להבהיר, לא ניתן לשנות חלק מן המסך, גם אם יש שריטה קלה שפוגעת ביכולת של המכשיר לעבוד, צריך להחליף את כולו. מן הסתם, החלפת מסך לסמסונג צריכה להתבצע בהתאם לסוג המסך, מאחר וקיימים סוגים רבים של מכשירי סמסונג וגלקסי בפרט, יש לוודא שהמעבדה אליה אתם פונים, מחליפה את המסך במכשיר שלכם במסך המתאים עבורכם, כך שהמכשיר יחזור לתפקד כמו שצריך.

לסיום, אם אתם מחפשים מעבדה לתיקון מסך לטלפון אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום. אצלנו במעבדת ismartphone, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של אופציות לתיקון מסך גלקסי. אתם יכולים לפנות אלינו דרך האתר או בטלפון, וכן להגיע אל המעבדה אשר בדרום תל אביב, ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין. 
 
איי סמארטפון | 072-33-80-400 |                                                                       | עקבו אחרינו - 
תיקון Asus    תיקון HTC    תיקון Huawei    תיקון IPhone    תיקון Lenovo    תיקון LG    תיקון Meizu    תיקון Sony    מענה אנושי    שירותי שליחים    חלפים לסמארטפון    אחריות לתיקונים    תיקונים לסמארטפונים   
FacebookGoogle+