טלפון: 072-33-80-400
i-Smartphone
כתובתינו: זלמן שזר 55, ת"א
צור קשר
רוצים שנחזור אליכם?
חייגו לטלפון

072-33-80-400
או מלאו פרטיכם:
 
Blackberry  
 
HTC  
 
Huawei  
 
IPhone  
 
Lenovo  
 
LG  
 
Meizu  
 
Microsoft  
 
Motorola  
 
Nokia  
 
OnePlus  
 
Sony  
 
Asus  
 
Samsung  

    תיקון לסמארטפון

אחת השאלות שלא מעט אנשים שואלים את עצמם כאשר מכשיר הסלולר שלהם מתקלקל היא, האם רצוי לשלוח אותו אל טכנאי טלפונים סלולרים או שמא, עדיף לרכוש מכשיר חדש. כידוע מכשירי סמאטפון מתקלקלים מעת לעת, לעיתים מדובר בתקלה שאין בעיה לפתור בו במקום, לעיתים מדובר בתקלה שדורשת קצת יותר זמן, כעת עולה השאלה האם משתלם בכלל לטפל בבעיה או שמא עדיף שלא.

לפני שנסביר מדוע מומלץ לשלוח את המכשיר למעבדה לתיקון טלפונים ניידים ובאילו תנאים, רק נספר שהתיקונים הפופולאריים בהם מתעסק טכנאי טלפונים סלולרים כיום, הוא תיקון מסך (במצב של שבר או שריטה חמורה), במקרה בו כפתור הבית לא עובד, עדכון תוכנה, שבר באחד מחלקיו הפנימיים של המכשיר וכן כשיש בעיה במסך המגע אשר מונע מהמכשיר לעבוד בצורה חלקה. כל אחד מהמקרים הבאים, ניתן לתקן בתנאי ששולחים את המכשיר אל טכנאי טלפונים סלולרים מקצועי או למעבדה שיודעת כיצד לטפל בבעיה בצורה אופטימאלית.

אז מתי משתלם לתקן את המכשיר ומתי משתלם לרכוש מכשיר חדש
תיקון לסמארטפון הוא לא דבר זול, אך כשמסתכלים על חישוב העלויות של התיקון אל מול חישוב העלויות של רכישת מכשיר חדש, הרי שמן הסתם הרבה יותר משתלם לתקן מאשר לרכוש מכשיר חדש. מצד שני, צריך לומר, שלעיתים אין ברירה אלא לרכוש מכשיר חדש, בעיקר אם מדובר בדגם ישן של מכשיר, אשר ייתכן ולא יוכל לעמוד בדרישות של האפליקציות החדשות.

צריך לזכור ככל שהמכשירים משתכללים, כך האפליקציות משתכללות, רמת הגרפיקה עולה, רמת הזיכרון שהן צורכות עולה, ולכן מכשירים ישנים לא יכולים להחזיק אותן או לתפקד כראוי כשהן מותקנות עליהם. לכן אם מדובר במכשיר ישן מקולקל, עדיף להשקיע ברכישת מכשיר חדש לפעמים, גם כי זה בסופו של דבר יותר זול וגם הרבה יותר משתלם.

צריך לומר שניתן לרכוש מכשירים סלולאריים חדשים גם במעבדה של תיקון לסמארטפון, באותן מעבדות ניתן גם לבצע טריידים עם המכשיר הישן, במידה וניתן לתקן אותו.

לסיום, אם אתם מחפשים מומחה בתיקון טלפונים ניידים, זה הזמן לפנות אלינו אל ismartphone, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. הטכנאים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם, להציג בפניכם את האופציות השונות וכן כמובן הצעות מחיר לתיקון המכשירים. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום עם כל שאלה ובעיה, ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון או במייל. 
 
איי סמארטפון | 072-33-80-400 |                                                                       | עקבו אחרינו - 
תיקון Asus    תיקון HTC    תיקון Huawei    תיקון IPhone    תיקון Lenovo    תיקון LG    תיקון Meizu    תיקון Sony    מענה אנושי    שירותי שליחים    חלפים לסמארטפון    אחריות לתיקונים    תיקונים לסמארטפונים   
FacebookGoogle+