טלפון: 072-33-80-400
i-Smartphone
כתובתינו: זלמן שזר 55, ת"א
צור קשר
רוצים שנחזור אליכם?
חייגו לטלפון

072-33-80-400
או מלאו פרטיכם:
 
Blackberry  
 
HTC  
 
Huawei  
 
IPhone  
 
Lenovo  
 
LG  
 
Meizu  
 
Microsoft  
 
Motorola  
 
Nokia  
 
OnePlus  
 
Sony  
 
Asus  
 
Samsung  

    שירותי שליחים

אם נעשה סקר מה הדבר האחרון שמרביתנו יכולים להסתדר בלעדיו ביום יום, סביר להניח שהתשובה תהיה מכשיר הפלאפון שלנו. אנחנו התרגלנו לחיות איתו, לעבוד איתו כל רגע, להשתמש בכל זמן פנוי ולא פנוי, שאנחנו לא יכולים בלעדיו. לכן כשהמכשיר מתקלקל, אנחנו מרגישים קצת חסרי אונים במובן מסוים. זו הסיבה שאם זה קורה, אנחנו מחפשים מעבדה שיכולה לתקן לנו את המכשיר כמה שיותר מהר. זה נכון בוודאי למכשירי אייפון שכוללים, פחות או יותר, את כל חיינו במכשיר.

זו הסיבה שמעבדות שירות תיקונים לאייפון, כוללות היום אופציות נרחבות למסירת מכשירים לתיקון. למשל, טכנאי אייפון עד הבית וכן שירותי שליחים ללקיחה ומסירה של מכשירים. מיד נסביר כיצד שתי הפונקציות האלה עוזרות אלו ולמעשה מאפשרות לנו, לצמצם את הזמן בו אנחנו נאלצים להסתדר בלי המכשיר שלנו.

נתחיל בשירותי שליחים. יש לציין, שלא מדובר ייעודי או ייחודי למכשירי סלולר, זה קיים במגוון רחב של תחומים כולל שירותי תיקון רכבים, שירות מכשירי חשמל ביתיים ועוד. הרעיון הוא פשוט, מכשיר האייפון שלכם התקלקל? אתם צריכים למסור אותו לשירות תיקונים לאייפון? אתם פונים אל מעבדה וזו מזמינה שירותי שליחים שתאסוף אותו מכם ותחזיר אותו אליכם בסיום הטיפול.

למי שירות זה יכול להתאים? ראשית, לאנשים שנמצאים כל היום בעבודה או בלימודים ולא יכולים להגיע אל המעבדה למסור את המכשיר בעצמם. זה חוסך זמן ועלויות. שנית, אנשים שאין להם שירות מעבדה ליד הבית או ליד מקום העבודה, אז שירות כזה חוסך להם זמן וחיפוש אחר מעבדה במקום אחר. שלוש, מי שמעוניין לבצע תיקון במעבדה מסוימת, ספציפית.

מה לגבי טכנאי אייפון עד הבית? גם כאן לא מדובר במשהו ייחודי לאייפונים. אנחנו יכולים למצוא בתחומים רבים שירות שמגיע עד הבית, כולל מכשירי חשמל ביתיים ובפרט כאלה שלא ניתן לנייד אותם למעבדה. במקרה הזה מדובר על שירות שמתאים לאנשים שיש להם מגבלות בתנועה, אנשים מבוגרים, הורים לתינוקות, אנשים שעובדים מהבית וכן אנשים שהמעבדות נמצאות הרחק מביתם.

שירות זה מאפשר להם ליהנות מאפשרות של טיפול ותיקון של המכשירים בבית, מבלי לבזבז זמן ומבלי הוצאות מיותרות. שירות שליחים וכן הזמנת טכנאי עד הבית, מתבצעים גם אצלנו במעבדת I Smartphone, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל פרטים נוספים על שירותים אלו. אנחנו נשמח לענות על כל שאלה ולהציג בפניכם הצעת מחיר אטרקטיבית. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
חלפים לסמארטפון
 
איי סמארטפון | 072-33-80-400 |                                                                       | עקבו אחרינו - 
תיקון Asus    תיקון HTC    תיקון Huawei    תיקון IPhone    תיקון Lenovo    תיקון LG    תיקון Meizu    תיקון Sony    מענה אנושי    שירותי שליחים    חלפים לסמארטפון    אחריות לתיקונים    תיקונים לסמארטפונים   
FacebookGoogle+