טלפון: 072-33-80-400
i-Smartphone
כתובתינו: זלמן שזר 55, ת"א
צור קשר
רוצים שנחזור אליכם?
חייגו לטלפון

072-33-80-400
או מלאו פרטיכם:
 
Blackberry  
 
HTC  
 
Huawei  
 
IPhone  
 
Lenovo  
 
LG  
 
Meizu  
 
Microsoft  
 
Motorola  
 
Nokia  
 
OnePlus  
 
Sony  
 
Asus  
 
Samsung  

    מענה אנושי

בכל תחום שהוא, כאשר אנחנו פונים אל מעבדה לתיקון מוצר מסוים, אנחנו מצפים, מן הסתם, לקבל מענה אנושי. אנחנו לא מעוניינים שיפנו אותנו אל מענה ממוחשב או שיצפו מאיתנו להשאיר פרטים ויחזרו אלינו בהמשך. אנחנו רוצים לקבל מענה מהיר, כאן ועכשיו, על מנת שנוכל להסדיר את העניין בהקדם.

זה נכון, כאמור, בכל סוג של מעבדה אליה אנחנו פונים לצורך תיקון מכשירים או מוצרים, בוודאי אם אנחנו פונים אל מעבדה לטלפונים סלולריים. החשיבות של טלפון סלולרי ידועה ומוכרת לכולם. מחקרים מראים שקרוב ל-95 אחוז מהישראלים מחזיקים לפחות טלפון סלולארי אחד, אנחנו עושים בו שימוש לצרכים אישיים וכן לצרכים מקצועיים. אנחנו לא יכולים להסתדר בלעדיו, לא משנה אם מדובר במכשיר סמאטרפון, אותו כידוע מרביתנו מחזיקים כיום, או מכשיר סלולר רגיל, שלאט לאט נעלם מהשוק, אך עדיין יש רבים וטובים שמשתמשים גם בו.

זו הסיבה, כאשר אנחנו פונים אל מעבדה לטלפונים סלולאריים או אל טכנאי פלאפונים, אנחנו רוצים לקבל מענה כמה שיותר, אנחנו רוצים שהוא יתייחס לטענות שלנו, יבדוק את המכשיר בהקדם, יציג בפנינו את מהות הבעיה וייתן לנו הצעת מחיר הוגנת כמה שיותר מהר, עם לוח זמנים של שעות עד לתיקון הבעיה, על מנת שנוכל לקבל המכשיר בהקדם, מתוקן.

מלבד מענה אנושי, אותו אנחנו רוצים לקבל בטלפון או דרך המחשב (צ'אט אנושי), הרי שאנחנו רוצים לקבל גם יחס ושירות מהיר. דוגמא טובה לכך יכולה להיות באמצעות שירות משלוחים של מכשירי סלולר עד הבית או עד המשרד. נניח ויש בעיה עם המכשיר, אנחנו לא רוצים לבזבז זמן יקר על מסירת המכשיר לתיקון או לאחר מכן קבלתו בחזרה. לכן אנחנו נעדיף, סביר להניח שגורם מטעם המעבדה או הטכנאי בעצמו, ייקחו מאיתנו את המכשיר, במידת הצורך יטפלו בו במקום או שייקחו אותו למעבדה ויחזירו לנו אותו. ישנן מעבדות שעובדות עם שירות משלוחים ובכך הן חוסכות לעצמן את הצורך ללכת אל הלקוחות בעצמן לאסוף את המכשירים, הן מבצעות את זה דרך אותם שליחים וכך בזמן שהשליח מביא מכשיר של לקוח אחד, הן מתקנות מכשיר של לקוח אחר.

אם אתם מחפשים מענה אנושי במעבדה לטלפונים סלולריים, זה הזמן לפנות אלינו אל מעבדת I Smartphone, אצלנו תוכלו לקבל מענה אנושי כל הזמן. אנחנו נספק לכם את המכשיר כמה שיותר מהיר ולא נשאיר אתכם בלבד מעבר לנדרש לזמן התיקון. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:

שירותי שליחים
 
איי סמארטפון | 072-33-80-400 |                                                                       | עקבו אחרינו - 
תיקון Asus    תיקון HTC    תיקון Huawei    תיקון IPhone    תיקון Lenovo    תיקון LG    תיקון Meizu    תיקון Sony    מענה אנושי    שירותי שליחים    חלפים לסמארטפון    אחריות לתיקונים    תיקונים לסמארטפונים   
FacebookGoogle+