טלפון: 072-33-80-400
i-Smartphone
כתובתינו: זלמן שזר 55, ת"א
צור קשר
רוצים שנחזור אליכם?
חייגו לטלפון

072-33-80-400
או מלאו פרטיכם:
 
Blackberry  
 
HTC  
 
Huawei  
 
IPhone  
 
Lenovo  
 
LG  
 
Meizu  
 
Microsoft  
 
Motorola  
 
Nokia  
 
OnePlus  
 
Sony  
 
Asus  
 
Samsung  

    מעבדה לסמארטפון

כל מי שהתקלקל לו הסמאטרפון ואפילו לזמן קצר יודע, עד כמה זה יכול להיות מאוד לא נעים ולא נוח, הרי זה לא יהיה מוגזם לומר שכל החיים שלנו נמצאים בתוך המכשיר הזה, מספרי הטלפון, יומן פגישות, לוח שנה, ועוד מגוון פריטים, שלא נדבר על זה, שאנחנו זקוקים למכשיר בשביל לתקשר עם אנשים או אפילו סתם בשביל לשחק או לגלוש באינטרנט.

זו הסיבה שאנחנו צריכים לדעת היכן נמצאת ממעבדה לסמארטפון בה נוכל לתקן את המכשיר שלנו, ולא פחות חשוב, זו צריכה להיות מעבדה מקצועית עם אנשים מנוסים. עלינו לוודא שמדובר במעבדה בה נוכל להשאיר את האייפון את הגלאקסי שלנו או כל מכשיר אחר שאנחנו מחזיקים, ותוך שעות ספורות לקבל אותו בחזרה תקין.

חשוב לציין כמעט כל מעבדה לסמארטפון כוללת בתוכה מעבדה לסמסונג גלאקסי (על דגמיו ומספריו השונים) וכן מעבדה לאייפון (גם כן על דגמיו השונים), זאת למרות שקיים הבדל עצום בין שני המכשירים. ההסבר הוא פשוט, החלוקה בין המשתמשים בשני המכשירים היא כמעט שווה, לכן אין טעם להחזיק מעבדה שמתעסקת רק במכשיר אחד.

בין התיקונים הקלאסיים שכל מעבדה לסמסונג גלאקסי ואייפון מבצעת אפשר למצוא, החלפת מסך, החלפת כפתור בית, תיקון יציאת טעינה או יציאת אוזניות, החלפת סוללה (מרבית המעבדות גם מבצעות החלפת סוללה לאייפד וטאבלטים אחרים), עדכון ושדרוג תוכנה ועוד מגוון רחב של תיקונים שנועדו לאפשר שימוש במכשירים השונים וכן להקל עליו.

כאמור אנחנו יכולים למצוא מעבדה לסמארטפון כמעט בכל יישוב בישראל, החוכמה היא למצוא מעבדה שמעסיקה אנשי מקצוע שניתן לסמוך עליהם, אנשי מקצוע שיודעים כיצד לבצע את השינויים והתיקונים הנדרשים מבלי לגרום נזק למכשיר וכן לאפשר שימוש בו לאורך זמן. לשם כך אנשי המעבדה עוברים הכשרות והתאמות, הם לומדים על המכשירים השונים, כיצד להשתמש בהם, ממה הם מורכבים, מה כוללים החלקים השונים שלהם, וכיצד ניתן להחליף אותם בקלות. כך אפשר לתקן את המכשיר בצורה אופטימאלית כפי שהלקוח רוצה.

אם אתם מחפשים מעבדה לסמארטפון, הן מעבדה לסמסונג גלאקסי והן מעבדה לאייפון, זה הזמן לפנות אלינו ismartphone, המעבדה המוביל בתחום. אנחנו יושבים בתל אביב ופועלים בכל אזור גוש דן. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל מגוון הצעות מחיר אטרקטיביות לתיקון המכשירים השונים בכל עת ובכל שלב. הצוות שלנו מחכה לכם. 
 
איי סמארטפון | 072-33-80-400 |                                                                       | עקבו אחרינו - 
תיקון Asus    תיקון HTC    תיקון Huawei    תיקון IPhone    תיקון Lenovo    תיקון LG    תיקון Meizu    תיקון Sony    מענה אנושי    שירותי שליחים    חלפים לסמארטפון    אחריות לתיקונים    תיקונים לסמארטפונים   
FacebookGoogle+