טלפון: 072-33-80-400
i-Smartphone
כתובתינו: זלמן שזר 55, ת"א
צור קשר
רוצים שנחזור אליכם?
חייגו לטלפון

072-33-80-400
או מלאו פרטיכם:
 
Blackberry  
 
HTC  
 
Huawei  
 
IPhone  
 
Lenovo  
 
LG  
 
Meizu  
 
Microsoft  
 
Motorola  
 
Nokia  
 
OnePlus  
 
Sony  
 
Asus  
 
Samsung  

    חלפים לסמארטפון

אחרי שהעשור הראשון של שנות האלפיים היה העשור בו נחשפנו לראשונה אל מכשירי סמארטפון, הרי שבעשור השני, זה שאנחנו נמצאים בו כעת, אנחנו יכולים לראות אינספור חברות מכל העולם ובפרט מארה"ב ומהמזרח הרחוק, אשר מציעות מגוון רחב של מכשירים מסוגים שונים. סדרות של דגמים איכותיים אשר הופכים את השימוש בהם לחוויה ייחודית.

לצד הופעתן של החברות עם הדגמים השונים, אנחנו עדים לתופעה נוספת בעשור זה, הופעתן של מעבדות פלאפונים פרטיות שונות. עם בעבר היו אלו חברות הסלולר אשר סיפקו לנו את כל התמיכה במכשירים השונים (אשר לרוב נרכשו אצלן) הרי שהרפורמה במכשירי הסלולר בתחילת העשור הנוכחי, והגברת היבוא החופשי של מכשירים שונים לצד מכירה חופשית של המכשירים בחנויות שונות, הביאה לפתיחת של מעבדות אשר מציעות תיקון ורכישת חלפים לסמארטפון.

בין היתר אנחנו יכולים למצוא מעבדת פלאפונים אשר מתמחה במכשירים של חברה מסוימות או של מספר חברות (מה שבדרך כלל קורה), בין השאר אנחנו יכולים למצוא באותו מעבדות אפשרות לתיקון מסך גלקסי, החלפת חלקים לאייפון, תיקון יציאת טעינה, בית סים, כפתור הבית, מסך מגע ועוד. אותן מעבדות שמספקות חלפים לסמארטפון מספקות מן הסתם, חלפים מקוריים של חברות הסלולר, חלפים עם אחריות, זאת על מנת שהמכשיר יעבוד כמו שצריך והלקוח יוכל לעשות בו שימוש מלא.

במעבדת פלאפונים, ניתן למצוא לא רק מגוון תיקונים והחלפת חלפים לסמארטפון, אלא גם גיבוי של נתונים כולל תמונות ואנשי קשר ועוד מגוון חומרים, עדכון תוכנה למכשיר וכן של מערכת ההפעלה, התקנת אפליקציות במידת הצורך ועוד.

לכן מי שאיננו מבין במכשירי סמאטרפון או מתקשה בשימוש במכשירים אלו,מוטב לו לעשות שימוש בשירות ובידע של טכנאי במעבדת פלאפונים אשר מתמחה בתיקון ושדרוג מסוג המכשירים שהוא מחזיק בידיו. כך הוא יוכל לקבל מענה שלם לצרכיו, לקבל את כל המידע הנדרש וכן ליהנות מעזרה ותמיכה מרובה על פי הצורך. חשוב להבהיר שעל כל תיקון ושדרוג, מוטב לדרוש הסבר וכן אחריות מלאה, למקרה שחס וחלילה קורה משהו למכשיר.

לסיום, אם אתם רוצים לקבל עוד מידע אודות מכשירי סמארטפון וכן אודות חלפים לסמארטפון, אתם מוזמנים לפנות אלינו. מעבדת I Smartphone, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין. אצלנו תוכלו ליהנות מטכנאי פלאפונים ברמות הגבוהות ביותר ומהצעות מחיר אטרקטיביות לתיקון, החלפת חלקים ושדרוג מכשירים על פי הצורך. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:

אחריות לתיקונים
 
איי סמארטפון | 072-33-80-400 |                                                                       | עקבו אחרינו - 
תיקון Asus    תיקון HTC    תיקון Huawei    תיקון IPhone    תיקון Lenovo    תיקון LG    תיקון Meizu    תיקון Sony    מענה אנושי    שירותי שליחים    חלפים לסמארטפון    אחריות לתיקונים    תיקונים לסמארטפונים   
FacebookGoogle+