טלפון: 072-33-80-400
i-Smartphone
כתובתינו: זלמן שזר 55, ת"א
צור קשר
רוצים שנחזור אליכם?
חייגו לטלפון

072-33-80-400
או מלאו פרטיכם:
 
Blackberry  
 
HTC  
 
Huawei  
 
IPhone  
 
Lenovo  
 
LG  
 
Meizu  
 
Microsoft  
 
Motorola  
 
Nokia  
 
OnePlus  
 
Sony  
 
Asus  
 
Samsung  

    אחריות לתיקונים

כאשר אתם מחפשים שולחים מכשיר סלולר למעבדת תיקונים, בפרט מכשיר סמארטפון, עליכם לוודא שכל תהליך מסירת המכשיר לתיקון, התיקון עצמו והחזרת המכשיר אליכם, נעשית על פי הספר, על פי מה שנהוג לעשות בכל מקרה בו מוסרים מכשיר לתיקון. 

על מנת להמחיש את הרעיון, אנחנו נציג בפניכם סיטואציה מסוימת ועליה נבסס את הדוגמא לעבודה מול מעבדה לתיקון מכשירים סלולאריים, כפי שהיא אמורה להתבצע בפועל. נניח ואתם מחליטים למסור מכשיר סלולר בגלל שיש צורך בתיקון מסך.

זה ייתכן כשהמסך לא מגיב, כשמסך המגע לא עובד או במקרים אחרים בהם המסך ניזוק כתוצאה מסדק או שבר. אז יש לפנות אל מעבדת להחלפת מסך. 

במקרה כזה, אתם מוסרים את המכשיר, מציגים את הבעיה, והמעבדה עצמה בודקת את מהות הבעיה. זאת על מנת לוודא שאכן בכך מדובר ולא מדובר בעניין אחר.

לאחר שהיא מוודא זאת, היא מציגה בפניכם את הבעיה ומציעה לכם הצעת מחיר הכוללת תיקון והחלפת מסך. במידה ויש דברים נוספים שאתם מבקשים לתקן או שמתברר שיש צורך לתקן על פי הבדיקה של המעבדה, הרי שהם יכללו בהצעת המחיר של המעבדה. 

במידה והסכמתם להצעה ולתיקון, הרי שהם יבצעו תיקון מסך או החלפת מסך, זה תלוי בסוג הבעיה וכיצד הם חושבים לנכון לפתור אותה.

לאחר מכן, עם סיום הטיפול במכשיר, אתם אמורים לקבל דוח מלא ומפורט על מה שבוצע במכשיר, ובנוסף לכך, אתם צריכים לקבל אחריות לתיקונים, זה אומר אחריות על החלק שהוחלף קרי המסך (או כל חלק אחר), וכן אחריות על התיקון עצמו, כלומר אם בוצע תיקון מסוים, אז עליכם לקבל אחריות, כך שאם יש תקלה דומה במשך תקופה מסוימת, הרי שלא תשלמו עליה.

אחריות לתיקונים כמו לחלפים היא חשובה על מנת שלא יווצר מצב, שאם חס וחלילה הבעיה תחזור שוב ושוב, אז בכל פעם שתצטרכו לשלם עליה.  

יש לציין, אם לא ניתן לתקן את המכשיר או לחילופין, לא משתלם מבחינה כלכלית לתקן אותו, הרי שהטכנאים במעבדה צריכים להיות מספיק הגונים ולומר לכם את זה, בשביל שלא תבזבזו את כספכם לחינם.  
אחריות לתיקונים
​* אחריות לתיקונים - שלושה חודשים. אחריות תינתן על החלפת המוצר בלבד. מכשיר שנפתח במעבדה אחרת לא יקבל אחריות עבור התיקון. אין אחריות על שבר או מים
אצלנו במעבדת I Smartphone, תקבל אחריות לתיקונים ולחלפים השונים, כמו כן תקבלו מענה שלם על כל הבעיות שיש במכשיר שלכם. אצלנו תקבלו שירות שלם, על פי הספר, כך תיהנו מחוויית שירות כפי שהיא אמורה להיות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לתקן את המכשיר שלכם.
 
איי סמארטפון | 072-33-80-400 |                                                                       | עקבו אחרינו - 
תיקון Asus    תיקון HTC    תיקון Huawei    תיקון IPhone    תיקון Lenovo    תיקון LG    תיקון Meizu    תיקון Sony    מענה אנושי    שירותי שליחים    חלפים לסמארטפון    אחריות לתיקונים    תיקונים לסמארטפונים   
FacebookGoogle+